Název: BLACK BRIDGE 1

Barevné spektrum:
Rok vzniku: 2010 / Specifikace: átrium golfové klubovny / Technika: Malba / Plocha stěn: 56 m2 / Čas: 5 dní

Rozlehlé atrium v golfovém resortu Black Bridge je místem k rozjímání a relaxaci. Motivy jsou proto méně nápadné, namalované pouze v konturách a barevně sladěny do stejného tónu s fasádou, tak aby místo decentně dotvářely a výrazně jej nerušily.

Proces tvorby:
Jeden z nejoblíbenějších projektů, mimořádně motivující spolupráce s otevřeným klientem.

Projekt byl velmi rozsáhlý – restaurace, recepce, odpaliště, asi tricet bungalovů a atrium. Byli jsme do něj přizváni od začátku, tj. odkdy byla hotová hrubá stavba. S investorem jsme se tak mohli podílet na celkovém interiérovém designu včetně výběru nábytku (druhy dýh, kožených potahů židlí), typu povrchu podhledů krovů, vhodného materiálu a dekoru podlahy.

Bar v restauraci s podélným LED osvětlením je našim návrhem.

Na vnější zdi jsme fasádními barvami malovali vybrané návrhy a grafiku.

V interiéru byly použity černobílé tapety, které se klientovi vyrobily na míru v koláži pospojovaných historických fotek a abstraktních vzorů. Jejich realizace trvala zhruba měsíc. Přes nalepené tapety se pak ručně, akrylovým fixem, který tak dobře drží v ulicích streetart, různě dokreslovaly, obtahovaly a zvýrazňovaly použité motivy.

Black Bridge golf resort je náš nejoblíbenější projekt a taky jeden z nejúspěšnějších. Na základě referencí na něj pokračujeme v dalších pracích, například i pro členy golfového klubu.

Je ukázkou maximálně využitého potenciálu Walldesignu jako nového pojetí prostoru a interiérového designu.

«   |   »