Práce Walldesign.cz v publikaci o designu: Art on the Wall

Hong-kongské nakladatelství Dopress Books se specializuje na vydávání kvalitních děl o současných trendech v grafickém designu a architektuře. Do své připravované publikace Art on the Wall zařadilo ukázky našich prací. Jejich knihy jsou praktickými a užitečnými publikacemi pro profesionální designéry a umělce.

Do řady světových designérů a studií pracujících s grafickým designem v prostoru se tak zařadily čtyři naše projekty, realizované na zakázku pro mediální a PR agentury, restauraci a golfový rezort.

(PR)Konektor – PR agentura: jedinečnost tohoto projektu je v kombinaci secesního prostředí sídla agentury a moderní malby. Historickou rovinu jsme podpořili instalací luxusně působících vliesových tapet a tyto pak inovovali kresbou metalickými a akrylovými fixy. Zároveň jsme přidali zcela moderní kreslené motivy létajících lidí, talířů a zvířat, které se s honosným tapetovým vzorem překrývají a posouvají ho do nadsazené roviny.

 IMG_1900 copy

 

Adexpres – mediální agentura: odvážný projekt, kdy jsme stěny kanceláří pokryli velkoplošnými komixovými aplikacemi, si získal mnoho pozitivních reakcí a byl taky zařazen do knihy o současném wall designu. Vystupují zde dvě městské ženy ve společných debatách, následuje je jejich depresivní pes a bláznivá moucha, v různých vtipných situacích s ironizujícími replikami.

 IMG_1904 copy

 

Colorfood – restaurace: design si hraje s typografií a motivy jídla, vyjádřenými napůl barvou jednotlivých zvolených příchutí a napůl jejich konkrétními vizuály – curry, spinach, rosemary, cocoa, chilli. Výrazný a současně působící interiér působící na chuťové touhy a vjemy zákazníků i kolemjdoucích.

 IMG_1905 copy

 

Blackbridge – golfový rezort: s potěšením jsme navrhovali celkový design všech interiérů a vyhráli si s barevným schématem, konkrétními grafickými motivy i kolážemi černobílých foto tapet. Autorská svoboda kterou nám klient dal se promítla do svébytné grafické identity jednotlivých částí interiéru rezortu – od recepce, baru a klubovny, po oddechovou zenovou terasu. V publikaci Wall Decoration Art je uvedená ukázka ambientního oddechového prostoru v béžovém barevném tónu.

 IMG_1903 copyIMG_1902 copy